Квітка з червоними листками

11 362 просмвідров

Настолько удивительны природные окраски растений, что красными могут быть не только цветки, но и листья. Пестрвідой листьев відличаются листовые виды растений тропического происхождения. Квітка з червоними листками теплолюбив, любит свет и влажность.

Квіти з червоним листям

Такие цветы ценят за невероятно яркую окраску листьев, квідорая всегда радует глаз.

Каладиум

Каладіум (Caladium) привертає увагу красивими листям з яскравим забарвленням. За незвичайні листя квітка прозвали христове серце і слонячі вуха.

Листя каладіума покриті кольоровим, дивовижним візерунком з плям і прожилок, плавних переходів кольорів. Облямівка листка частіше зелена. Листова мозаїка включає білий, світло-зелений, чорний, малиновий, пурпуровий, рожевий кольори. Батьківщина зростання рослини долини берегів Амазонки в Бразилії.

Відноситься каладіум до сімейства ароїдних.

Описание

Велике трав'яниста рослина має бульба і стрілоподібні листя великих розмірів. У тропіках виростає до 5м. З бульби місцеві жителі добувають крохмаль. Загострені листя трикутні або у вигляді серця виростають до 30 см Стебла у рослини немає.

Каладиум

Квітки рослини не заслуговують уваги. Утворюють качани, оповиті зеленувато-білим покривалом. Знайомі нам кімнатні квіти з червоним листям отримані селективним схрещуванням. Кожен гібрид наділений своїм візерунком і колірної забарвленням.

Уход

Калладиум відносится к сезонным растениям, с выраженным периодом активности и покоя. Период активности длится с поздней весны до осени.

Коли листя рослини починають сохнути і обсипатися, значить настав час спокою. Горщик прибирають в темне місце до весни. Періодично поливають у міру підсихання грунту.

Весной цветок с красными листьями достают и осматривают клубни. Пораженные участки удаляют, а срезы обрабатывают древесным углем. Здоровые клубни помещают в новый питательный субстрат, соединенный с древесным углем. Величина заглубления совідветствует размеру клубня. Землю увлажняют и закрывают пленкой до появления ростков.

Рожева симфонія

Каладіум любить яскраве розсіяне освітлення. Йому буде комфортно на північно-західних або північно-східних підвіконнях. Рослина теплолюбива. Температура утримання не нижче +15°, оптимальний режим +20-25°. Для нормального розвитку домашній каладіум потребує зволоження повітря навколо. Горщик встановлюють на піддон з вологим мохом або гравієм. Полив помірний, без потрапляння на листя.

Колеус

Колеус (Coleus) у кімнатній або садовій культурі відразу привертає увагу різнокольоровим, строкатим забарвленням листя. Форма листків і стебла схожа на кропиву, за що в народі рослину називають крапивкой.

Растение принадлежит к семейству яснвідковых. Природная среда обитания находится в тропических лесах Африки, Австралии и Азии.

Описание

Стебель у колеуса прямостоящий, ребристый в сечении. У взрослых растений наблюдается одревеснение нижней части. Листья удлиненные, зубчатые или бахромчатые по краю, расположены супрвідивно.

Колеус

Відмінною особливістю колеуса є яскраво забарвлене листя в зелений, жовтий, рожевий, фіолетовий, бузковий і червоний кольори. Дрібні квіти зібрані в колос. Їх колір рожевий або ліловий.

Кімнатна зміст

Колеус любит яркое освещение без попадания солнечных лучей, від квідорых листья бледнеют и теряют привлекательность. Помещают цветок на восточных или западных подоконниках.

Кімнатна рослина з червоним листям витримає жарку температуру літа при регулярному поливі. Зниження температури нижче +15° негативно позначається на зростанні. Потрібно уникати перепаду температур.

Поливати кімнатна рослина слід регулярно, не допускаючи пересихання грунту. Бажано періодично обприскувати рослину у вечірні години. У зимові місяці поливають у міру підсихання верхнього земляного шару. Для посадки колеуса грунт може бути будь-якою. Підійде і дернова, садова, листова. Розмножується рослина живцями і насінням.

Аглаонема

Аглаонема (Aglaonema), що по-грецьки означає «блиск», має шкірясті, великі блискучі листки. Забарвлення листя включає:

 • зеленый,
 • серебристый,
 • розовый,
 • пурпурный,
 • желтый,
 • красный.

Встановлено, що квітка з червоними листками дуже корисний для кімнатного змісту. Воно очищає повітря і вбиває інфекції, нейтралізує виділення шкідливих речовин із пластика та меблів.

Описание

Аглаонема входить до родини ароїдних і полягає у спорідненості з дифенбахією. Природна середовище це тропіки лісів Східної Індії, Філіппін і Малайського архіпелагу. Трав'янистий багаторічник займає нижній ярус біля річок і струмків.

Аглаонема

Растение с корвідкими сочными стеблями растет не выше 60 см. корвідкий ствол ветвится.
Листья ланцетные или продолговатые имеют 10-15 см длины. Окрашены в зеленый цвет или с полосами разных цветов, что зависит від вида растения.

Цвітіння аглаонеми спостерігається рідко. Іноді з'являється початок з дрібненькими квітками.

Выращивание

Зеленолисті види менш вимогливі до освітлення. Строкатим листям потребують більше світла. Температурний режим +24° влітку і +15° взимку.

Полив помірний, з зрошенням двічі в тиждень в літній період. Взимку рослина підсушувати і поливати 1 раз в тиждень. Домашній квітка з червоними листками зростає повільно, тому пересаджують його рідко.

Растение через 2-3 года теряет привлекательность, вытягивается. Аглаонему выращивают заново из верхушечного відростка.

Бегонія королевская

Бегонія королевская (Begonia rex) или Рекс считается самой привлекательной и красивой. Любовь цветоводов она заслужила за роскошные, декоративные листья ярких расцветок. Квітка з червоними листками получил народное название бегонии Рекс «ухо Наполеона».

Бегонія королевская

Даний вид є гібридом сімейства бегониевых. Рослину завезли з штату на північному сході Індії.

Описание

Бегонія Рекс відносится к травянистым многолетникам с маленьким, сочным стеблем и ползучего типа корнем. Декоративный кустик формируют листья на длинных черенках. Листки крупные, ассиметричные, заостренные. Листовая пластина с резным или волнистым краем имеет форму сердечка. Верхняя часть взрослых листков слегка бархатистая.

Листя вкриті мармуровими візерунками різних забарвлень:

 1. зеленых,
 2. алых,
 3. красных,
 4. малиновых,
 5. фиолетовых и серебристых відтенков.

Цвіте маленькими квітками рожевого кольору.

Цікаво, що яскравих кольорів структурні листя бегонії добре прогріваються сонцем та випаровують більше вологи, що сприяє посиленому харчуванню та розвитку кореня.

Листья разной, несимметричной формы равномернее освещаются солнцем. Листовая мозаика располагается так, чтобы не закрывать другому листку солнечный пвідок.

Домашній уход

Декоративним сортів бегонії необхідно достатня кількість світла. Недолік освітлення призводить до бляклості забарвлення, а прямі промені сонця викликають опіки на ніжних листочках. Влітку бегонію притіняють, а взимку залишають на південному підвіконні.

Комнатное растение происходит из тропиков и субтропиков, поэтому любит тепло. Нормальный режим – 16-22°. В зимнее время бегония может получить стресс, если стоит рядом с холодным окном. Корни охлаждаются и питание растения прекращается. А литья в это время обдувает теплый воздух відопления. У бегонии начинают портиться листья и опадать.

Begonia 'Ring of Fire'

В летнее время королевская бегония требует обильного полива. Для обеспечения влажности вокруг листьев в поддон помещают влажный мох или керамзит. В відсутствие жарких дней ведут равномерный полив после подсыхания грунта сверху.

Рекомендуется ежегодная пересадка королевской бегонии. Горшок выбирают широкий, но не глубокий. Для сохранения декоративности листья очищают від пыли сухой салфеткой. Размножается бегония черенками, делением корня, семенами.

Подивіться також відео по темі:

Схожі статті

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *